Bizi Yakından Tanıyın !

Proefekt Mühendislik Danışmanlık firması, tüm yaşam alanlarındaki Isıtma, Soğutma ve Havalandırma konulu ihtiyaçlara mühendislik yaklaşımlı çözümler sunmak ve yüksek enerji verimliliği ile düşük maliyeti en optimum noktada buluşturacak danışmanlık ve proje desteği ile satış, tedarik ve taahhüt sürecinin sorunsuz yürümesi için gerekli tüm hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Motivasyon kaynağımız memnun müşteri, enerji verimliliği yüksek sistemler, sorunsuz tamamlanan projeler ve doğa dostu uygulamalardır. Tüketicileri yüksek işletme maliyetli sistemlerden korurken konfordan da ödün vermemek ve tüm bunları doğaya olan saygımızı ve korumacı politikamızı değiştirmeden yapmak en öncelikli ilkemizdir.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Deneyimli kadromuz ile yerinde ücretsiz keşif yaparak en doğru çözümlemeyi sunuyoruz.

PROJE TASARIMI VE DANIŞMANLIK

Projelerinizde uygulama çizim desteği ve danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Sistem verimliliği çalışmaları yürütüyoruz.

ÜRÜN TEDARİĞİ VE UYGULAMA

İhtiyacınıza en uygun ürünler ile tedarik sürecini sağlıyor ve teknik uygulama ve taahhüt hizmeti veriyoruz.

Misyonumuz

Mesleğimize olan saygımız ve ilkelerimize olan bağlılığımız ile yaptığımız tüm çalışmalar ve yürüttüğümüz projelerde uygun çözüm, doğru uygulama ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Vizyonumuz

Tecrübeli kadromuzla beraber hem yeni teknolojileri hem de çevre bilincine sahip yenilenebilir enerji sistemlerini takip ederek kendimizi sürekli güncel tutmak ve müşterilerimizi de bu teknolojiye en doğru şekilde ulaştırmaktır.

Hemen İletişime Geçin
En Doğru Ürünü Seçelim!