Mekanik Taahhüt

Mekanik taahhüt hizmetleri, Proefekt tarafından sizlere sunulan güvenilir hizmetlerden bir tanesidir. Bu tesisat, inşaatlarda yaşam alanlarında konforu artmak için gerçekleştirilen tesisat işleridir. İç sistemi oluşturan tüm bileşenlerin bütünü olan mekanik tesisat, bir binanın atardamarı olarak ifade edilebilir. Öyle ki mekanik tesisat, binaların her yerinde mevcuttur. Proefekt olarak mekanik taahhüt alanında sunduğumuz çeşitli hizmetler le müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Mekanik taahhüt işlerinde planlı ve zaman çizelgesine uygun bir şekilde projeleri oluşturuyor ve kaliteden ödün vermeden teslim ediyoruz.

Mekanik Projeler

Tesisat projesi olarak ifade edilen bu projeler, yapıların en önemli unsurlarından biridir. Mekanik; ısıtma, soğutma, havalandırma ve pis su giderleri sistemlerini ifade eder. Bir binada olmazsa olmaz durumdaki bu sistemler mekanik tesisat, mekanik proje ve taahhüt hizmetleri ile sunulmaktadır. Bu noktada mekanik projelerin detaylı ve titiz bir şekilde gerçekleştiriliyor olması çok önemlidir. Aksi durumda binalarda çeşitli problemler ile karşılaşılması ve binaların yaşanabilir olması mümkün değildir. Bu noktada firmamız sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Kusursuz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Mekanik Projelerin Çizim Aşamaları

Mekanik projelerin çizilmesi için profesyonel bir desteğin alınması şarttır. Zira mekanik projelerin çizimleri, mekanik mühendisler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu noktada ısınma, sıhhi tesisat, pis su tahliyesi, yangın söndürme sistemi gibi sistemlerde titizlikle proje çizimleri gerçekleştirilmektedir. Mekanik proje çizimleri ile ilgili başvurabileceğiniz en iyi adreste olduğunuzu ifade edebiliriz.

Proje çizim sürecinin sonunda ruhsat alınması için belediyeye ruhsat başvurusu gerçekleştirilmektedir. Belediyenin incelemeleri gerçekleştirmesi neticesinde başvurunun reddi ya da onayı söz konusu olacaktır. Firmamızın çizimi gerçekleştirdiği projelerde onay alınarak mekanik projelerin hayata geçirilmesi sağlanır.

Mekanik Taahhüt Fiyatları

Mekanik proje ve taahhüt hizmetleri ile ilgili destek almak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konu şüphesiz ki fiyatlardır. Bu projelerin çizimi istendiğinde firmaya başvurulması yeterlidir. Proefekt olarak alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ile sizlere özel seçenekler sunuyoruz. Firmamızın alanında uzman kadrosu size sunduğu hizmetlerinde projenin kapsamına göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu noktada çizilecek olan projenin aşamalı bir şekilde tamamlanması son derece önemlidir.

Proje fiyatları ve hizmetlerimiz ile ilgili çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Hemen İletişime Geçin
En Doğru Ürünü Seçelim!